Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-04-28, 00:34 Autor: Daniel Klimczak

Młodzież sprawdzała swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i prawa pracy

X Regionalny Konkurs z Zakresu Bezpieczeństwa Pracy oraz Prawa Pracy [fot. archiwum organizatora]
X Regionalny Konkurs z Zakresu Bezpieczeństwa Pracy oraz Prawa Pracy [fot. archiwum organizatora]
Jak bezpiecznie zatynkować ścianę, czy naprawić samochód? To wiedzą uczniowie, którzy po raz 10. rywalizowali między sobą w konkursie z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy oraz prawa pracy w ujęciu praktycznym.
Ten przeprowadzony był w Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu. A jak poszło młodzieży? To sprawdzała Monika Matuszkiewicz, która była na miejscu.
Konkurs o prawie pracy i BHP. Autor: Monika Matuszkiewicz

Zobacz także

2023-08-18, godz. 17:10, RTT - artykuły Świadoma dziołcha, to taka, która się bada Codziennie 50 Polek dowiaduje się, że ma raka piersi, a 15 umiera. Według statystyk jest on najczęściej występującym nowotworem złośliwym wśród pań i stanowi w Polsce ok. 23% wszystkich zachorowań, dlatego tak ważna jest pro… » więcej 2023-08-18, godz. 17:10, RTT - artykuły Problemy szkół stowarzyszeniowych Spadek liczby dzieci, rosnące koszty utrzymania obiektów oświatowych i deficyt nauczycieli powodują, że optymizmem nie napawa przyszłość wiejskich szkół podstawowych. W trudnej sytuacji są zwłaszcza podstawówki prowadzone przez… » więcej 2023-08-17, godz. 17:14, RTT - artykuły Zaniedbane mogiły na cmentarzu komunalnym w Opolu będą zlikwidowane Zakład Komunalny w Opolu zrobił rewizję na cmentarzu na Półwsi i doszedł do wniosku, że część nagrobków zostanie zlikwidowanych. Chodzi o te miejsca spoczynku, gdzie od dłuższego czasu nie jest wnoszona opłata. » więcej 2023-08-17, godz. 17:13, RTT - artykuły Nie będzie fabryki odzysku materiałów z baterii samochodowych w Szymiszowie W Szymiszowie, w powiecie strzeleckim nie powstanie fabryka odzysku materiałów z baterii używanych w samochodach elektrycznych. Choć inwestor wpłacił wadium, nie pojawił się na podpisaniu umowy. » więcej 2023-08-16, godz. 17:11, RTT - artykuły Kanalizacja nie dla wszystkich. Tak jest w Wierzbcu w gminie Prudnik Z interwencją zgłosiły się do nas mieszkanki Wierzbca w gminie Prudnik. W części tej wioski spółka gminy prowadzi inwestycję kanalizacyjną. Natomiast do instalacji ściekowej nie podłączono wielorodzinnego, popegeerowskiego b… » więcej
11121314151617
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »