Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-03-06, 17:37 Autor: Wiesław Kolbusz

Fryzjer pomaga bezdomnym i potrzebującym z Opola

barber bezdomnych [fot. Maciej Marciński]
barber bezdomnych [fot. Maciej Marciński]
Chcesz sobie pomóc, to pomagaj innym - mówi Piotr Nowak, fryzjer męski z Opola, który za "dziękuję" strzyże potrzebujących.
W poniedziałki stawia się o umówionej porze w Domu Nadziei w Opolu. Goli, czesze i strzyże osoby bezdomne, ale i te w trudnej sytuacji materialnej. O pasji czynienia dobra, potrzebie zmian, nie tylko fryzury, porozmawiał z Agnieszką Stefaniak.

Zobacz także

2023-05-18, godz. 17:29, RTT - artykuły Przyznano certyfikaty "Opolskie ze smakiem" Blisko 80 restauratorów, właścicieli pasiek, gospodarstw i producentów żywności odebrało certyfikat 'Opolskie ze smakiem'. To inicjatywa, która stawia na jakość i docenienie lokalnych produktów. » więcej 2023-05-18, godz. 17:26, RTT - artykuły Rusza budżet obywatelski Opola Obywatelsko, czyli po naszemu - rusza X edycja budżetu obywatelskiego Opola. Hasło tegoroczne brzmi 'Bo mogę'. Będzie to edycja jubileuszowa, więc oprócz dużych pieniędzy do wydania będą też podsumowania i niespodzianki. » więcej 2023-05-17, godz. 17:24, RTT - artykuły Przed nami 20. Opolski Festiwal Nauki Rozpocznie on się w piątek o godzinie 19:00, a zakończy w sobotę Opolskim Piknikiem Naukowym. Osoby, które chcą wziąć udział w Nocy Nauki, nie muszą się nigdzie wcześniej zapisywać, wystarczy, że przyjdą w piątek i zabukują… » więcej 2023-05-17, godz. 17:19, RTT - artykuły Trudna sytuacja DPS-ów. Jeżeli nic się nie zmieni, personel będzie odchodził. O problemach z jakimi borykają się domy pomocy społecznej rozmawiano dziś w Szymiszowie. W tamtejszym DPS-ie spotkali się samorządowcy, a także dyrektorzy placówek. » więcej 2023-05-17, godz. 17:18, RTT - artykuły Dożywocie w procesie o podwójne zabójstwo w Kędzierzynie-Koźlu Sąd Okręgowy w Opolu kontynuował dzisiaj proces Krzysztofa S. oskarżonego o zabicie żony i znajomego w październiku ubiegłego roku. » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »