Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-03-06, 17:37 Autor: Wiesław Kolbusz

Fryzjer pomaga bezdomnym i potrzebującym z Opola

barber bezdomnych [fot. Maciej Marciński]
barber bezdomnych [fot. Maciej Marciński]
Chcesz sobie pomóc, to pomagaj innym - mówi Piotr Nowak, fryzjer męski z Opola, który za "dziękuję" strzyże potrzebujących.
W poniedziałki stawia się o umówionej porze w Domu Nadziei w Opolu. Goli, czesze i strzyże osoby bezdomne, ale i te w trudnej sytuacji materialnej. O pasji czynienia dobra, potrzebie zmian, nie tylko fryzury, porozmawiał z Agnieszką Stefaniak.

Zobacz także

2023-05-02, godz. 21:58, RTT - artykuły Majówka to dobra okazja, by poznać "Opolską Amazonkę" Mała Panew przez wielu nazywana jest opolską Amazonką. To prawdziwy raj dla kajakarzy i amatorów dwóch kółek, a malownicze widoki zachęcają do podziwiania kolejnych miejsc. » więcej 2023-05-02, godz. 21:51, RTT - artykuły Społecznicy wspólnie posprzątali Odrę Część weekendu spędzili na sprzątaniu brzegów Odry w gminie Popielów i Lewin Brzeski. Grupa rybacka 'Opolszczyzna', koła gospodyń, strażacy OSP i wędkarze, wszyscy chwycili za worki i by zrobić coś dla rzeki i posprzątać ś… » więcej 2023-05-02, godz. 21:47, RTT - artykuły Maturzyści nie mają wolnej majówki. Wielu z nich powtarza materiał Nie każdy spędza długi majowy weekend na grillowych biesiadach i wycieczkach. » więcej 2023-05-02, godz. 21:43, RTT - artykuły Moszczanka już po raz 15. organizuje wojewódzkie obchody z okazji Dnia Flagi RP 2 maja przypada Święto Flagi Narodowej. Jego wojewódzkie obchody odbywają się tradycyjnie w Moszczance, w gminie Prudnik. Impreza organizowana jest tam już po raz 15. » więcej 2023-04-28, godz. 00:50, RTT - artykuły Kiedyś było tu morze. Dziś w centrum Opola nadal można znaleźć pamiątki sprzed milionów lat W centrum Opola, między Budowlanych a Luboszycką przed milionami lat mieszkały małże. Zostały tam na wieki, by cieszyć oko uczestników wycieczki zorganizowanej przez Klub Ochrony Środowiska Śląska Opolskiego po zrekultywowanym wyrobisku… » więcej
78910111213
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »