Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-30, 10:27 Autor: Daniel Klimczak

W XXI wieku część prudniczan wciąż musi korzystać ze wspólnych toalet na klatkach schodowych

Toaleta na korytarzu prudnickiej kamienicy [zdj. Jan Poniatyszyn]
Toaleta na korytarzu prudnickiej kamienicy [zdj. Jan Poniatyszyn]
Nierozwiązany pozostaje wstydliwy problem Prudnika. W starych kamienicach niektórzy mieszkańcy nadal muszą korzystać z toalet na klatkach schodowych.
Oponenci wytykali to poprzedniemu burmistrzowi. Padały związane z tym obietnice. Co zmieniło się po czterech latach obecnej kadencji samorządowej? Do sprawy wraca Jan Poniatyszyn.
Wstydliwy problem Prudnika. Autor: Jan Poniatyszyn

Zobacz także

2023-03-17, godz. 17:33, RTT - artykuły Parking pod estakadą w pobliżu ronda Konstytucji 3 Maja w Opolu zostanie zamknięty Bezpłatnych parkingów w centrum Opola jest jak na lekarstwo. Trzeba się nieźle nakombinować, żeby znaleźć miejsce, gdzie można zostawić samochód bez narażania się na dodatkowe koszty. » więcej 2023-03-16, godz. 17:41, RTT - artykuły Opolskie Targi Konsumpcyjne. Jest drogo i... nie wiadomo, kiedy będzie taniej 75-ciu wystawców i setki zainteresowanych branżą spożywczą przyjechało (15.03) na 38. Opolskie Targi Konsumpcyjne do Centrum Wystawienniczo - Kongresowego w Opolu. » więcej 2023-03-16, godz. 17:41, RTT - artykuły Bezmyślność kierowców naraża na niebezpieczeństwo pasażerów miejskich autobusów Jak informują mundurowi i przedstawiciele MZK w Opolu, w ostatnim czasie doszło do kilku niebezpiecznych sytuacji z udziałem autobusów, w których poszkodowani zostali właśnie pasażerowie komunikacji miejskiej. » więcej 2023-03-15, godz. 17:51, RTT - artykuły Szansa na rozszerzoną terapię dzieci niepełnosprawnych Nawet 5 godzin terapii w tygodniu - takie możliwości rodzicom niepełnosprawnych maluchów daje program 'Za życiem'. » więcej 2023-03-15, godz. 17:47, RTT - artykuły Budka lęgowa w kształcie fotoradaru w Obłąkach odstrasza coraz mniej kierowców Budka lęgowa dla ptaków działa na wyobraźnię i hamuje zapędy kierowców na drodze wojewódzkiej 494 w Obłąkach między Olesnem a Częstochową. Trasa jest bardzo ruchliwa. Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 90 km/h, jednak… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »