Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-23, 22:48 Autor: Daniel Klimczak

Tak bawili się tegoroczni maturzyści z VI LO w Opolu

Studniówka uczniów z Publicznego Liceum Ogólnokształcące nr VI w Opolu [fot. Sławomir Mielnik]
Studniówka uczniów z Publicznego Liceum Ogólnokształcące nr VI w Opolu [fot. Sławomir Mielnik]
To dla wielu z nich pierwszy najważniejszy bal w życiu. Na studniówce, która wypadła dokładnie 104 dni przed maturą, bawili się w piątek uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr 6 w Opolu.
Imprezę zorganizowano w jednej z opolskich restauracji. Tradycyjnie odtańczono poloneza i zadbano o pamiątkowe fotografie. Wśród maturzystek królowały długie suknie, a panowie postawili na eleganckie garnitury. To wydarzenie z mikrofonem odwiedziła Katarzyna Zawadzka.
Studniówka VI LO w Opolu. Autor: Katarzyna Zawadzka

Zobacz także

2023-03-07, godz. 17:21, RTT - artykuły Zawodowi sędziowie piłkarscy z Opolszczyzny doskonalą swoje umiejętności Trzej opolscy sędziowie piłkarscy szkolili się w tureckiej Antalyi, jak w nowoczesny i skuteczny sposób prowadzić mecze. Jarosław Przybył, Marcin Kochanek i Szymon Łężny zdobyli w ten sposób certyfikaty Międzynarodowej Federacji… » więcej 2023-03-07, godz. 17:16, RTT - artykuły ZAKSA powalczy dziś o półfinał siatkarskiej Ligi Mistrzów Siatkarze kędzierzyńskiej ZAKSY rozpoczynają batalię o awans do półfinału Ligi Mistrzów. Dzisiaj o 20:30 przed własną publicznością trójkolorowi rozegrają pierwszy mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. » więcej 2023-03-07, godz. 16:55, RTT - artykuły Nyski szpital otrzymał nowe łózka dla rodziców hospitalizowanych dzieci Choroba dziecka to z pewnością jedno z najbardziej dramatycznych przeżyć w życiu rodzica. Nic dziwnego, że wielu z nich chce towarzyszyć swoim pociechom podczas pobytu w szpitalu. » więcej 2023-03-07, godz. 16:45, RTT - artykuły Mieszkańcy pytają, urzędnicy odpowiadają. To jednak może sprawiać problemy Korzystanie z prawa dostępu do informacji publicznej staje się coraz powszechniejsze. Wiąże się to z transparentnością życia publicznego. » więcej 2023-03-06, godz. 17:37, RTT - artykuły Blisko 9 mln złotych dla opolskiej katedry Tyle otrzyma parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu na remont północnej wieży. W Opolskim Urzędzie Wojewódzkim podpisano umowę między Opolskim Konserwatorem Zabytków, a proboszczem parafii. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »