Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-01-23, 22:14 Autor: Daniel Klimczak

Studenci medycyny otrzymają stypendia. Ale nie za darmo

Stypendyści marszałka [fot. Adam Dubiński]
Stypendyści marszałka [fot. Adam Dubiński]
27 studentów kierunków medycznych z opolskiej ale także innych uczelni w kraju odebrało stypendia marszałka województwa.
Ale, że we współczesnym świecie nie ma nic za darmo - to otrzymane stypendia dziś jeszcze studenci po zakończeniu edukacji odpracują w jednym z regionalnych szpitali. Gdzie widzą swoją przyszłość? I czy to kroplówka na deficyt kadr w placówkach - to sprawdzała Agnieszka Stefaniak.
Stypendia dla studentów medycyny. Autor: Agnieszka Stefaniak

Zobacz także

2023-03-15, godz. 17:43, RTT - artykuły Dziś Światowy Dzień Konsumenta Po raz pierwszy obchody tego święta odbyły się w 1983 roku. Dziś Światowy Dzień Konsumenta. Z tej okazji w Strzelcach odbyło się spotkanie 'Z rzecznikiem przy kawie'. » więcej 2023-03-15, godz. 17:43, RTT - artykuły Kilkuset urzędników i tony akt. Rozpoczęła się przeprowadzka do "nowego ratusza" W Opolu rozpoczyna się przeprowadzka wydziałów urzędu miasta do Centrum Usług Publicznych. To prawdopodobnie jedno z największych przedsięwzięć logistycznych w historii miasta. » więcej 2023-03-14, godz. 17:33, RTT - artykuły Czy samorząd powiatu prudnickiego sfinansuje leczenie niepłodności metodą in vitro? Grupa radnych powiatu prudnickiego wystąpiła z inicjatywą finansowania przez ten samorząd leczenia niepłodności metodą in vitro. Adresatami takiego programu zdrowotnego są mieszkańcy powiatu. » więcej 2023-03-14, godz. 17:30, RTT - artykuły Będzie ładniej i bezpieczniej Poprawi się komfort jazdy, a przede wszystkim bezpieczeństwo kierowców i pieszych. Do opolskich gmin i powiatów trafi ponad 55 milionów złotych z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. » więcej 2023-03-14, godz. 17:30, RTT - artykuły Partnerstwo publiczno-prywatne sposobem na rozwój regionu Nie konkurencja, ale działanie w porozumieniu z zyskiem dla obu stron - taka jest idea partnerstwa publiczno-prywatnego. Skrót PPP jeszcze nie podbija naszych samorządów, ale... jak przekonują jego orędownicy, to się wkrótce zmien… » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »