Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-07-28, 15:45 Autor: Agnieszka Stefaniak

Praca na wakacje? Ofert nie brakuje

Fot. Gwenael Piaser/flickr.com
Fot. Gwenael Piaser/flickr.com
Mimo pandemii koronawirusa rynek wakacyjnej pracy nie zwolnił. Cały czas na wagę złota są ci, którzy w czasie wolnym od zajęć chcą zarobić.
Sporo ofert od przedsiębiorców skierowanych jest także do obcokrajowców. Choć mamy połowę wakacji, to ci, którzy chcą w tym czasie podjąć pracę, nie powinni się martwić. Możliwości cały czas jest dużo. Materiał Mariusza Chałupnika.

W ramach przeprowadzonych kontroli inspektorzy wystawili 16 mandatów karnych, a 9 z nich zakończyło się pouczeniami.
Praca na wakacje? Ofert nie brakuje [autor: Mariusz Chałupnik]

Zobacz także

2021-09-13, godz. 13:56, RTT - artykuły Kardynał Stefan Wyszyński i matka Elżbieta Róża Czacka - beatyfikowani Kardynał Stefan Wyszyński i matka Elżbieta Róża Czacka - ogłoszeni błogosławionymi. Obrzęd beatyfikacji miał miejsce w niedzielę (12.09) w Świątyni Opatrzności Bożej w warszawskim Wilanowie. » więcej 2021-09-10, godz. 16:00, RTT - artykuły Wieża czeka na księżniczkę W dobie szalejących cen na rynku nieruchomości może warto postawić na oryginalność? Dworce przy nieczynnych liniach kolejowych, zamki, pałace czy dworki z parkami - to już znamy, to już było. » więcej 2021-09-10, godz. 15:30, RTT - artykuły Nowe objawy, nowe metody. Jak działa terapia pocovidowa w Głuchołazach? Kolorowanki czy łączenie punktów - rozrywka dla dzieci - niekoniecznie. To najnowsze składowe terapii pocovidowej, którą już od wielu miesięcy prowadzi głuchołaski szpital MSWiA. » więcej 2021-09-09, godz. 20:45, RTT - artykuły Symboliczne klucze do bram miasta uroczyście wręczone. W stolicy regionu ruszyło święto osób niepełnosprawnych Mają marzenia, chcą pracować i czuć się potrzebnymi, bo jak słusznie podkreślają - są tacy sami jak inni. Stolicą regionu przez dwa dni będą zarządzać osoby niepełnosprawne. Na placu Wolności rozpoczęły się XX Opolskie Dni… » więcej 2021-09-09, godz. 16:05, RTT - artykuły Światowy Dzień FAS. Specjaliści apelują: w ciąży nie ma bezpiecznej dawki alkoholu Do picia alkoholu w ciąży przyznaje się nawet 30% Polek. A każdego roku rodzi się prawie 8 tysięcy dzieci z poalkoholowymi uszkodzeniami płodu. Tak wynika z corocznego raportu przygotowywanego przez Rzecznika Praw Dziecka. Dziś (09.09)… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »