Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-07-02, 15:30 Autor: Marzena Śmierciak

Szpital w Kędzierzynie-Koźlu znów dostępny dla pacjentów bez koronawirusa. "W tej chwili wraca normalność"

Koniec pracy szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu [fot. A. Liszka]
Koniec pracy szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu [fot. A. Liszka]
Szpital w Kędzierzynie-Koźlu [fot. SPZOZ]
Szpital w Kędzierzynie-Koźlu [fot. SPZOZ]
Od poniedziałku (5 lipca) szpital powiatowy w Kędzierzynie-Koźlu ma działać normalnie - jak przed pandemią.
Wrócił w pełni oddział wewnętrzny, na oddziale urazowo-ortopedycznym jeszcze kilka łóżek znajduje się w strefie covidowej, ale trwają prace nad przywróceniem ich dla pacjentów, którzy nie mają Covid-19.

O sytuacji w szpitalu nasza reporterka Agnieszka Pospiszyl rozmawiała z medykami oraz Jarosławem Kończyłą, dyrektorem SP ZOZ Kędzierzyn-Koźle.
Posłuchaj

Zobacz także

2021-08-25, godz. 16:15, RTT - artykuły Przedszkole i szkoła w jednym. Jak będzie funkcjonować placówka w Rozmierce? Gmina chciała połączyć tę placówkę z podstawówką w oddalonej o 4 kilometry Suchej tak, aby w Rozmierce uczyły się dzieci z klas 1-3 a w Suchej 4-8. » więcej 2021-08-24, godz. 16:15, RTT - artykuły Medalowe szanse (o)polskich paraolimpijczyków 89 polskich sportowców weźmie udział w rozpoczynających się dziś (24.08) letnich igrzyskach paraolimpijskich w Tokio. W skład polskiej reprezentacji wchodzi 56 zawodników i 33 zawodniczki. » więcej 2021-08-23, godz. 16:15, RTT - artykuły Co jeszcze kryje ziemia pod nyskim rynkiem? W czasie prac związanych z przebudową głównego miejskiego placu - czyli rynku - znaleziono pozostałości dawnej zabudowy, dawnych kamienic. To obszar między ratuszem a bazyliką. » więcej 2021-08-20, godz. 19:15, RTT - artykuły Mistrz olimpijski Dawid Tomala przyjechał do Opola Skala jego wyczynu i niespodzianki, jaką zrobił, jest porównywana do skoku narciarza Wojciecha Fortuny. Choć stawiało na niego niewielu, to on - choć jak sam przyznał trochę się nudził w czasie rywalizacji- zdobył olimpijskie z… » więcej 2021-08-20, godz. 17:15, RTT - artykuły Uniwersytet Opolski zabiega o ewakuację z Afganistanu do Polski wykładowcy z rodziną oraz grupy afgańskich studentów Pracownicy Uniwersytetu Opolskiego chcą sprowadzić do Polski 20 obywateli Afganistanu. To rodzina jednego z wykładowców i studenci, którzy wcześniej byli na wymianie studenckiej na opolskiej uczelni. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »