Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-06-29, 17:30 Autor: Marzena Śmierciak

Tragedia w krapkowickim szpitalu. Zmarło dziecko tydzień przed terminem porodu. Sprawę badają śledczy

Kobieta trafiła do szpitala tydzień przed terminem porodu. Dziecko zmarło w łonie matki (fot. sxc.hu)
Kobieta trafiła do szpitala tydzień przed terminem porodu. Dziecko zmarło w łonie matki (fot. sxc.hu)
Krystyna Adamaszek-Smolarek i Patryk Smolarek z Izbicka szykowali się na narodziny córeczki Niny. Dziewczynka miała przyjść na świat na początku lipca. Gdy trzy dni temu matka ledwo wyczuwała ruchy dziecka, zgłosiła się do lekarza. Ten wysłał ją do szpitala.
W Krapkowickim Centrum Zdrowia, gdzie kobieta trafiła, przeprowadzono badania kontrolne, w tym KTG i USG. Badający lekarz przekazał, że wszystko jest w normie. Po nocy okazało się, że stało się najgorsze - że dziecko zmarło.
Posluchaj - autor Agnieszka Pospiszyl

Zobacz także

2021-08-11, godz. 16:00, RTT - artykuły Remonty opolskich zabytków. Dawny blask odzyskała nyska bazylika i zamek w Mosznej Od kilku miesięcy przepiękny zamek w Mosznej obłożony jest rusztowaniami - trwają prace przy renowacji elewacji, naprawiana jest także stolarka okienna i drzwiowa. To pierwszy tak poważny remont od czasu odbudowy po pożarze w 1896… » więcej 2021-08-11, godz. 16:00, RTT - artykuły W opolskich lasach pojawiły się grzyby. Pamiętajmy o bezpiecznym grzybobraniu Kurki, podgrzybki i borowiki można już znaleźć w opolskich lasach. Powoli rozpoczyna się więc sezon na grzyby i wybierając się do lasu warto przypomnieć sobie kilka ważnych zasad. Pamiętajmy o odpowiednim pojemniku, najlepiej koszyku… » więcej 2021-08-10, godz. 16:00, RTT - artykuły Inwestycje drogowe na Opolszczyźnie. Rząd planuje wybudować trzeci pas na autostradzie A4 Do 2030 roku rząd przeznaczy na budowę dróg w Polsce 290 miliardów złotych. Rządowy program przewiduje między innymi zwiększenie przepustowości autostrad, w tym dobudowanie trzeciego pasa na autostradzie A4 między Wrocławiem a Tarnowem… » więcej 2021-08-10, godz. 16:00, RTT - artykuły Technologia 3D w procesie ostrzegania ludności przed niebezpiecznymi zjawiskami pogodowymi Czy oglądnięcie filmu pokazującego skutki wichury spowoduje, że pobiegniemy na balkon czy taras zabezpieczyć doniczki z kwiatami? Naukowcy sprawę zbadali i doszli do wniosku, że tak. Bardziej motywująco zadziała na nas właśnie taki… » więcej 2021-08-10, godz. 07:25, RTT - artykuły Letni wypoczynek młodych strażaków nad jeziorami turawskimi Uczą się rozwijać węże strażackie i udzielać pierwszej pomocy. Na co dzień śpią w wojskowych namiotach, ale na początku konieczne było opanowanie musztry. Mowa o uczestnikach obozu młodzieżowej drużyny pożarniczej w Turawie… » więcej
78910111213
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »