Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-06-25, 16:00 Autor: Bogusław Kalisz

Wakacje. W szkołach ostatni dzwonek, policja rusza ze specjalną akcją

Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
100 tysięcy opolskich uczniów zakończyło naukę i rozpoczęło dzisiaj (25.06) wakacje. Miniony rok szkolny z powodu pandemii był nietypowy i trudny. Ponad 7 miesięcy uczniowie spędzili w domu na nauczaniu zdalnym. Na szczęście w szkołach zabrzmiał ostatni raz dzwonek, najmłodsi odebrali świadectwa, przyjęli gratulacje i wybiegli ze szkoły na upragniony 2-miesięczny odpoczynek. Wojewódzkie Obchody Zakończenia Roku Szkolnego odbyły się w PSP numer 2 w Opolu.
Wodniacy na jeziorach i Odrze, patrole rowerowe w większych miastach, piesze i zmotoryzowane na drogach oraz parkach, skwerach, bulwarach i na osiedlach - opolska policja wystartowała dzisiaj (25.06) z akcją "Bezpieczne Wakacje 2021". Dwa najbliższe miesiące to czas wypoczynku i relaksu, ale dla policjantów okres intensywnej pracy. Funkcjonariusze prewencji obiecują, że zadbają o bezpieczeństwo osób wypoczywających w woj. opolskim.
zakończenie roku szkolnego
policyjna akcja "Bezpieczne Wakacje 2021"

Zobacz także

2021-08-18, godz. 11:37, RTT - artykuły Kto zapłaci za transport publiczny w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim? Jest porozumienie Wracamy do sprawy organizacji transportu publicznego na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Przez ostatnie dwa lata zajmował się tym powiat, ale gdy nie ogłoszono nowego przetargu, sprawę w swoje ręce wzięli wójtowie. » więcej 2021-08-16, godz. 18:00, RTT - artykuły Opolska pielgrzymka w drodze na Jasną Górę Sprzed parafii św. Jacka w Opolu wyruszyły dziś (16.08) kolejne grupy uczestniczące w 45. Pieszej Pielgrzymce Opolskiej na Jasną Górę. » więcej 2021-08-16, godz. 16:12, RTT - artykuły Zlot "małych fiatów". "To jest sentyment. Te samochody były do wszystkiego" Ponad 500 Fiatów 126p można było oglądać w miniony weekend Polskiej Nowej Wsi. Na miejscowym lotnisku odbył się ogólnopolski zlot miłośników tych pojazdów. » więcej 2021-08-13, godz. 16:00, RTT - artykuły Problemy z parkowaniem aut mieszkańców Małego Rynku w Opolu Bystre oko i dużo cierpliwości - to z pewnością przyda się mieszkańcom Małego Rynku w Opolu. Każdego dnia mają problemy z zaparkowaniem swoich samochodów i spokojnym dojściem do domów. Mieszkańcy są bezradni. Patrole straży… » więcej 2021-08-13, godz. 16:00, RTT - artykuły Niewielka rzeczka podtapia pola jednego z rolników w gminie Cisek Rolnicy z miejscowości Cisek w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim zmagają się z podtopieniami swoich pól. Problem spowodowany jest pobliskim potokiem, który sąsiaduje z łąkami rolników. Te, z uwagi na notoryczne wylania rzeki, nie… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »