Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2021-06-25, 16:00 Autor: Bogusław Kalisz

Wakacje. W szkołach ostatni dzwonek, policja rusza ze specjalną akcją

Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Zakończenie roku szkolnego w PSP nr 2 w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
Konferencja prasowa w KWP w Opolu foto:KWP w Opolu
100 tysięcy opolskich uczniów zakończyło naukę i rozpoczęło dzisiaj (25.06) wakacje. Miniony rok szkolny z powodu pandemii był nietypowy i trudny. Ponad 7 miesięcy uczniowie spędzili w domu na nauczaniu zdalnym. Na szczęście w szkołach zabrzmiał ostatni raz dzwonek, najmłodsi odebrali świadectwa, przyjęli gratulacje i wybiegli ze szkoły na upragniony 2-miesięczny odpoczynek. Wojewódzkie Obchody Zakończenia Roku Szkolnego odbyły się w PSP numer 2 w Opolu.
Wodniacy na jeziorach i Odrze, patrole rowerowe w większych miastach, piesze i zmotoryzowane na drogach oraz parkach, skwerach, bulwarach i na osiedlach - opolska policja wystartowała dzisiaj (25.06) z akcją "Bezpieczne Wakacje 2021". Dwa najbliższe miesiące to czas wypoczynku i relaksu, ale dla policjantów okres intensywnej pracy. Funkcjonariusze prewencji obiecują, że zadbają o bezpieczeństwo osób wypoczywających w woj. opolskim.
zakończenie roku szkolnego
policyjna akcja "Bezpieczne Wakacje 2021"

Zobacz także

2021-08-10, godz. 07:25, RTT - artykuły Letni wypoczynek młodych strażaków nad jeziorami turawskimi Uczą się rozwijać węże strażackie i udzielać pierwszej pomocy. Na co dzień śpią w wojskowych namiotach, ale na początku konieczne było opanowanie musztry. Mowa o uczestnikach obozu młodzieżowej drużyny pożarniczej w Turawie… » więcej 2021-08-09, godz. 16:00, RTT - artykuły Zabójstwo 56-letniej kobiety w Namysłowie. Policja zatrzymała dwie podejrzewane osoby Brutalne zabójstwo 56-letniej kobiety w Namysłowie. Śledczy zatrzymali do tej sprawy dwóch mężczyzn. Nie zostali przesłuchani, gdyż na razie trzeźwieją. Według wstępnych ustaleń, do zdarzenia doszło w niedzielę (08.08), około… » więcej 2021-08-06, godz. 16:15, RTT - artykuły Mamy sierpień, ruszył sezon pielgrzymkowy Rozpoczął się sierpień, a wraz z nim sezon pielgrzymek na Jasną Górę. Przez Opolszczyznę przechodzą obecnie reprezentanci aż trzech diecezji: legnickiej, świdnickiej i wrocławskiej. » więcej 2021-08-06, godz. 16:00, RTT - artykuły Kolejna pod RCKiK - bo jest szansa na długi wolny weekend? Za czym kolejka ta stoi? Pytają przejeżdżający ulicą Kośnego w Opolu. Ogonek ustawia się przed regionalną stacją krwiodawstwa. Zwykle w lato dawców brakuje. A tu taka niespodzianka. No to szukamy przyczyny. Witold Wośtak. » więcej 2021-08-06, godz. 15:30, RTT - artykuły Do peronu w prawo, w lewo, potem prosto! Zamieszanie na opolskim dworcu PKP Pamiętacie państwo scenę z kultowego Misia mistrza Barei, gdzie odprowadzający babcię na samolot wnuk czyta, że najbliższy czynny taras widokowy znajduje się we Wrocławiu. Otóż w Opolu - mamy poniekąd podobnie. » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »