Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 20 listopada 2023 roku

1:00 PASMO POWTÓRKOWE
WTOREK – SOBOTA
01:20 Poranna rozmowa Radia Opole
02:00 Wieczorne pasmo edukacyjne
03:00 Popołudniówka Radia Opole

SOBOTA/NIEDZIELA
00:00 Muzyka na noc – redakcja muzyczna
01:10 Agroradio
02:00 Mamy lato! – wakacyjna akcja Radia Opole
04:00 Sience bez fikcji – magazyn naukowy Radia Opole

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK
00:00 Wszystko o literaturze
02:00 Mój Opolski Dom
03:00 60 lat KFPP
05:00 Program z przedstawicielami OPP

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 MAGAZYN REPORTERÓW RTT. Popołudniówka Radia Opole
Pieniądze podzielone, pora na działanie. Urząd marszałkowski ogłosił dziś (20.11) listę zwycięskich projektów w 6. edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku mieszkańcy zgłosili 73 propozycje zadań o łącznej wartości 8,4 miliona złotych. Jednak wiadomo, że nie każdy mógł wygrać. Jakie pomysły zwyciężyły i co będzie realizowane? To sprawdzała Monika Matuszkiewicz-Biel.

"Sportowa przygoda z detektywem zdrówko" w Nysie. Uczniowie w miejscowej hali biorą udział w treningu z mistrzynią olimpijską Justyną Święty-Ersetic. To wydarzenie dla dzieci ze Szkolnych Klubów Sportowych. Na miejscu trening obserwował Adam Wołek.

Setki osób potrzebujących spotkały się wczoraj na mszy w kościele Franciszkanów i poczęstunku przed amfiteatrem w Opolu. To były obchody Światowego Dnia Ubogich pod hasłem "Nie odwracaj twarzy od żadnego biedaka". Czego najbardziej potrzebują osoby w kryzysie, jak radzą sobie na co dzień i co sądzą o corocznej inicjatywie. O to pyta Witold Wośtak...

Naukowcy i pracownicy akademiccy z całej Polski zawitali do Prószkowa, gdzie w weekend wzięli udział w XI zjeździe Grupy Badawczej Bociana Białego. Jak można się domyślić, głównym obiektem ich badań jest uwielbiany przez wielu, choć jak się okazuje, wciąż nie do końca poznany bocian. Czego nie wiemy o bocianie i czy rzeczywiście przysmakiem tych ptaków są żaby? To sprawdzi Jakub Biel.

Do słuchania od 15:00 do 16:00 zaprasza Wiesław Kolbusz z zespołem reporterów Radia Opole. Z autorem można się kontaktować pisząc tu:
wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »