Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 30 września 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" usłyszymy sporo disco- popowych brzmień inspirowanych latami 70 i 80-tymi. Przypomnimy sobie ikony r&b, funku i soulu, ale nie zabraknie również nowości singlowych i zapowiedzi płytowych.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu:
agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 CAŁY NASZ SPORT
W meczu 10. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi lider tabeli Odra Opole podejmie przed własną publicznością GKS Katowice. ''Niebiesko-czerwoni'' mają w dorobku 20 punktów. Rywal ze stolicy Górnego Śląska zgromadził do tej pory sześc punktów mniej i zajmuje 9. miejsce w ligowej tabeli. Na ten temat porozmawiamy z prezesem opolskiego klubu - Tomaszem Lisińskim.

W dalszej części programu powiemy o tegorocznej edycji ''Opolskie dzieci na stadiony". Projekt miał za zadanie promować zdrowy styl życia, aktywność fizyczną i zachęcać dzieci i młodzież szkolną do uprawiania sportu. Finał akcji odbył się na stadionie w Głubczycach. Gościem specjalnym wydarzenia był były selekcjoner reprezentacji Polski - Jerzy Brzęczek, rozmowa z trenerem po godz. 16.00.

Głuchołazy była ostatnim przystankiem drugiej edycji sportowej akcji ''Opolskie szkoły na start". Wcześniej zawody tego cyklu zachęcające dzieci i młodzież do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia obyły się w Głubczycach i Nysie. Gościem specjalnym wydarzenia była Iga Baugmart-Witam, mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej 4x400 metrów z Tokio, która również udzieliła wywiadu Radiu Opole.

Mówić będziemy także o mistrzostwach Polski w rajdach Enduro, a na koniec programu przeniesiemy sie na stadion przy Oleskiej skąd będziemy transmitować spotkanie Odry Opole z GKS Katowice.

Do słuchania zaprasza Grzegorz Frankowski. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »