Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 września 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W programie przypomnimy dwa wyjątkowe wydawnictwa Grzegorza Turnaua. Jego debiutancką płytę "Naprawdę nie dzieje się nic", a także wydany w 2009 roku dwupłytowy album "Do zobaczenia".

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
20:00 DOBRY WIECZÓR, TU OPOLE
Jesteśmy uzależnieni od dopaminy zwanego potocznie „przekaźnikiem przyjemności” co często prowadzi do frustracji i różnych postaci obniżenia nastroju z depresją włącznie. Jak to możliwe? Porozmawiamy o tym z terapeutką i trenerką terapii egzystencjalnej Dorotą Kościukiewicz - Markowską.

W audycji także:
21:30 Studio Reportażu Marian Staszyński
  • Tego wieczoru spędzimy kilkadziesiąt minut "W Królestwie Grzmiącego Smoka". Buthan, bajkową krainę ukrytą głęboko w himalajskich dolinach, odwiedza niewielu turystów, a udało się to w roku 2010 opolskiej podróżniczce, Alicji Paciorek. Jej uroczą opowieść, pełną niezwykłych spostrzeżeń o jakże niezwykłym miejscu na ziemi w reportaż radiowy, malując dźwiękiem, zamieniła Barbara Tyslik. W tym przypadku słowa o radiu, jako sztuce wyobraźni, na pewno nie są nadużyciem, a najpiękniejszym dowodem. Jeśli tylko zdecydują się Państwo na wyruszenie z nami w świat daleki, to, jestem przekonany, będziemy razem aż do finału. Warto się zasłuchać.
Do słuchania od 20:05 do 22:00 zaprasza Beata Granatowska. Z autorką można kontaktować się mailowo:
beata.granatowska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »