Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 22 września 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W programie przypomnimy dwa wyjątkowe wydawnictwa Grzegorza Turnaua. Jego debiutancką płytę "Naprawdę nie dzieje się nic", a także wydany w 2009 roku dwupłytowy album "Do zobaczenia".

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
12:00 TWOJE RADIO OPOLE
Nasze piątkowe spotkanie rozpoczniemy od magazynu interwencyjnego, w którym tym razem podejmiemy temat weekendowej i świątecznej opieki medycznej w Opolu. Jeśli ktoś z naszych słuchaczy ma uwagi dotyczące tego tematu, to zachęcamy nie tylko do słuchania, ale i kontaktu z nami w czasie audycji.
W kolejnej godzinie powiemy o wyjątkowym, jubileuszowym Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Religijnej w Komprachcicach. To już 25 edycja przeglądu, na którym w tym roku można spodziewać się specjalnego gościa. Kogo? O tym powiemy po godzinie 13.
Nie zabraknie też kolejnej odsłony naszego cyklu, w którym przybliżamy gry komputerowe lat 90 i podpowiadamy, gdzie w weekend będzie można w nie pograć.


Tradycyjnie po 12:00 zaczniemy od "Interwencji Radia Opole", czyli tematu, którym to Wy, drodzy słuchacze podzieliliście się z reporterami Radia Opole. Jeśli uważacie, że jest sprawa, którą warto, można, trzeba się podzielić, czekamy na zgłoszenia pod adresem: interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 23 22 33.

W audycji także:

13:45 Niezwykli zwykli - Katarzyna Doros-Stachoń
14:45 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »