Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 19 września 2023 roku

23:00 JAZZOFONIA
Antonio Faraò - uważany przez międzynarodową krytykę za jednego z najlepszych współczesnych pianistów jazzowych. Muzyczny zmysł Faraò wraz z talentem do melodycznej improwizacji przyczyniły się do jego reputacji jako jednego z najbardziej szanowanych pianistów na scenie międzynarodowej. "Sonny meets Hawk!" to album saksofonisty jazzowego Sonny'ego Rollinsa z 1963 roku, z gościnnym udziałem Colemana Hawkinsa. Album zawiera niektóre z najbardziej awangardowych wykonań Rollinsa.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
17:00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE. Popołudniówka Radia Opole
Trzecia Droga szuka nadal swojej drogi do polskiego parlamentu. Region odwiedza dziś lider PSL Władysław Kosiniak - Kamysz, którego zapytamy o to jak ocenia dotychczasowa kampanię oraz o konflikt z Ukrainą. W tym o potwierdzona dziś informację, że Ukraina złożyła skargę na Polskę do Światowej Organizacji Handlu WTO.

W programie Co tam Panie w polityce? Piotr Gociek i Piotr Semka odniosą się/odnieśli się do konfliktu o embargo na ukraińskie zboża, szukając jak zwykle drugiego dna wypowiedzi i działań w tej sprawie. Porozmawiają również o kryzysie imigracyjnym, który eskaluje oraz o tzw. aferze wizowej.

Do słuchania od 17:00 do 18:00 zaprasza Ireneusz Prochera. Do autora można napisać tu:
ireneusz.prochera@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »