Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 19 września 2023 roku

23:00 JAZZOFONIA
Antonio Faraò - uważany przez międzynarodową krytykę za jednego z najlepszych współczesnych pianistów jazzowych. Muzyczny zmysł Faraò wraz z talentem do melodycznej improwizacji przyczyniły się do jego reputacji jako jednego z najbardziej szanowanych pianistów na scenie międzynarodowej. "Sonny meets Hawk!" to album saksofonisty jazzowego Sonny'ego Rollinsa z 1963 roku, z gościnnym udziałem Colemana Hawkinsa. Album zawiera niektóre z najbardziej awangardowych wykonań Rollinsa.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
We wtorkowy poranek w Radiu Opole wypłyniemy na szerokie wody - to dzięki kapitanowi Ryszardowi Sobieszczańskiemu, którzy przekona, że na rozpoczęcie przygody na morzu nigdy nie jest za wcześnie.
Będziemy też zabiegać o pieniądze na windę dla Zespołu Szkół Specjalnych w Zawadzkiem. Dyrektor tej placówki zainicjował akcję biegam po windę.


W audycji także:
08:03 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Gościem porannej rozmowy Radia Opole będzie poseł Mniejszości Niemieckiej Ryszard Galla. Wśród tematów kampania wyborcza i polityka imigracyjna.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Magda Szybińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
magdalena.szybinska@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »