Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 czerwca 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
Taneczne rytmy i zaproszenie do tańca, jednak w wyjątkowej odsłonie, bowiem posłuchamy zespołów rockowych, a nawet heavy metalowych, które na różnych etapach swoich karier, pokusiły się, czy to o nagranie incydentalnie, czy o pełnowymiarowy zwrot, ku muzyce bardziej popowej. Usłyszymy, między innymi ZZ Top, Thin Lizzy, Foreigner i Davida Lee Rotha. Pojawią się również gwiazdy pop, które z kolei nagrały covery "metalowców", jak Cayra, czy Baaba Kulka.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Witold Sułek.
Do autora można napisać tu:
witold.sułek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
13:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY W RADIU OPOLE
Jak radzić sobie w kryzysie psychicznym? - tym zajmiemy się w pierwszej części audycji "Ze zdrowiem ci do twarzy". Jak reagujemy na sytuacje wywołujące kryzys, czym jest w ogóle kryzys i jak się z niego podnieść? O tym wszystkim opowie psychoterapeutka, psycholog Agata Piwowarczyk.

W drugiej godzinie audycji nasze studio odwiedzą diagnostki laboratoryjne - Joanna Kowalska, kierownik Zakładu Mikrobiologii USK w Opolu oraz Renata Mond-Paszek, zastępca kierownika Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej w tym samym szpitalu. Tę część audycji poświęcimy na medycynę laboratoryjną. Jak istotna to dziedzina medyczna w procesie leczenia pacjentów i profilaktyce, jak wygląda praca diagnosty laboratoryjnego, co można zbadać, jak i z jaką częstotliwością? O tym wszystkim opowiedzą ekspertki w tej dziedzinie.


Do słuchania od 13:00 do 15:00 zaprasza Marzena Śmierciak. Do autorki można napisać tu: marzena.smierciak@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »