Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 2 czerwca 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
„Kawa na trawie” to nowa piosenka, którą Aleksander Woźniak znany z zespołu Pin skomponował dla wokalisty Krystina Stasia. W programie debiutujący artysta opowie o pracy nad utworem, nowej płycie, marzeniach i dotychczasowej drodze artystycznej.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 MAGAZYN REPORTERÓW RTT. Popołudniówka Radia Opole
Rynek pracy zmienia się bardzo szybko. Teraz jest on coraz bardziej nowoczesny, a co za tym idzie, wiele branż wykorzystuje nowoczesne technologie. Jak się odnaleźć i jaką drogę wybrać? O tym między innymi rozmawiano dziś (02.06) na Uniwersytecie WSB Merito Opole. Zorganizowano tam konferencję "Potencjał Zawodowy 4.0: Odkryj siłę, inspiruj, osiągaj sukces!". Jak to wygląda ze strony praktycznej? To sprawdzała Monika Matuszkiewicz.

Wyjątkowe wydarzenie na kluczborskim niebie. Na 12:00 w rynku zaplanowano wypuszczenie 770 balonów z helem. Liczba nie jest przypadkowa, bo w lutym miasto rozpoczęło świętowanie 770-lecia. Były już wystawy fotograficzne, spacery z przewodnikiem w Kluczborku, olimpiada przedszkolaka, a w planie są między innymi koncerty muzyki organowej i kameralnej. Witek Wośtak pojechał dzisiaj obserwować wypuszczenie balonów.

Do słuchania od 15:00 do 16:00 zaprasza Wiesław Kolbusz z zespołem reporterów Radia Opole. Z autorem można się kontaktować pisząc tu:
wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »