Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 30 maja 2023 roku

23:00 JAZZOFONIA
Miles Davis – amerykański trębacz, wirtuoz trąbki, lider grup jazzowych i kompozytor, uznawany za jednego z najbardziej znaczących, innowacyjnych i wpływowych muzyków XX wieku. Słynął z refleksyjnego, melodycznego stylu i lakonicznej formy. Bill Evans – amerykański muzyk, jeden z najwybitniejszych pianistów jazzowych. Paul Motian był amerykańskim perkusistą jazzowym i kompozytorem. Motian odegrał ważną rolę w uwolnieniu perkusistów jazzowych od rygorystycznych obowiązków liczenia czasu.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE

Złodzieje ukradli kajaki należące AZSu Politechniki Opolskiej. Jeden z nich się znalazł. Na ten temat porozmawiamy z trenerami sekcji kajakowej. Ponadto z policjantami porozmawiamy o dwóch w ciągu tygodnia pożarach autokarów na autostradzie A4.


W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Gościem PRRO będzie opolski kurator oświaty Michał Siek, z którym porozmawiamy o zakończonych właśnie egzaminach ośmioklasisty oraz o dostępności miejsc w szkołach średnich, w związku z większą liczbą kandydatów.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Kacper Śnigórski. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »