Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 31 marca 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W audycji wybrzmią klasycznie wykształcone męskie głosy, które pojawiają się w muzyce popularnej m.in. Andrzej Lampert, Krystian Ochman czy Josh Groban. W programie także o drugim życiu piosenki Jacka Sroka-Ritau i porozumieniu dusz oraz o metaforach w piosenkach i specyfice występowania na kameralnych i dużych scenach dla różnorodnej publiczności.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
18:00 REWIRY KULTURY RADIA OPOLE
Przyzwyczajenia zmienia się najtrudniej. To czeka wszystkich dotychczasowych wielbicieli Anny Rusowicz. Nowym będzie łatwiej! Tak, tak… Ania zyskała wewnętrzne przekonanie, że jej dziewczęce walory nabrały cech dojrzałej kobiety i singiel „Tobie” wydawany w dniu swoich 40. urodzin – 28 marca 2023 roku – postanowiła sygnować dorosłym imieniem ANNA. Mariusz Majeran porozmawiał z artystką o cezurze w jej karierze. Witold Sułek opowie z kolei o sobotnim wernisażu w Galerii Sztuki Współczesnej.

Do słuchania od 18:00 do 20:00 zaprasza Tomasz Wojtyłko z zespołem w składzie: Katarzyna Zawadzka, Małgorzata Ślusarczyk, Mariusz Majeran i Witold Sułek.

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Tomasz Wojtyłko, zespół Kultura
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »