Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 29 marca 2023 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Zapraszamy na Podkarpackie Misterium Wielkopostne do zabytkowych świątyń na Szlaku Architektury Drewnianej Podkarpacia. Misterium oparte jest na Stacjach Jerozolimskich odnalezionych w naszym regionie przez Bartosza Gałązkę. Misterium, to Droga Krzyżowa w całości śpiewana zarówno przez Zespół Muzyki Dawnej I Tradycyjnej Vox Angeli jak i przez wiernych. Agnes Buen Garnås/Jan Garbarek "Rosensfole" – Średniowieczne pieśni z Norwegii.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
12:00 TWOJE RADIO OPOLE
„60/60, czyli 60 przebojów na 60-lecie KFPP w Opolu” – konkurs trwa, kolejny tydzień już z trudniejszymi przebojami, ale słuchacze Radia Opole nawet z nimi doskonale sobie radzą! Kto dziś zdobędzie nagrodę w naszym konkursie? Przekonamy się po godz. 14:00.

W programie także kolejne spotkanie z diagnostą samochodowym, z którym tym razem porozmawiamy o idealnych kształtach... naszych samochodów. Czy odkształcenia blacharki mogą być powodem negatywnego wyniku badania technicznego? A jeśli tak, to w jakiej sytuacji? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Twoim Radiu Opole, jeszcze przed 15:00.

Zaczniemy jednak - jak zwykle - od tematów interwencyjnych. Dziś tematy dotyczące niezdolności do pracy i problemy związane z pobieraniem renty – w tej sprawie z prośbą o interwencję zwrócił się do Radia Opole jeden z naszych słuchaczy. O szczegółach sprawy powiemy po 12:00.

Tradycyjnie po 12:00 zaczniemy od "Interwencji Radia Opole", czyli tematu, którym to Wy, drodzy słuchacze podzieliliście się z reporterami Radia Opole. Jeśli uważacie, że jest sprawa, którą warto, można, trzeba się podzielić, czekamy na zgłoszenia pod adresem: interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 23 22 33.

W audycji także:
13:50 Eko Oko - Katarzyna Plewnia
14:45 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »