Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 marca 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY
W audycji "Gorączka piątkowej nocy" nasze tętno przyspieszy za sprawą disco- popowych brzmień doprawionych r&b i soulem. W ostatnim czasie na rynku muzycznym pojawiło sporo nowości singlowych i wydawniczych dlatego z pewnością nie zabraknie ich w naszym programie, ponadto przypomnimy dorobek kilku artystów, którzy po latach przerwy wracają na muzyczne sceny.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu:
agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
7:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE
Udziałem we fryzjerskim rekordzie Guinnessa pochwali się opolanka Małgorzata Panusz. Opolanom, którzy chętnie wkładają sportowe buty i wychodzą pobiegać podpowiemy, jak uniknąć kontuzji. Kilka rad ma dla nas fizjoterapeutka dr Agata Mroczek. O ekwadorskiej dżungli oraz zwiedzaniu Machu Picchu opowie opolanin Witold Siejka, który właśnie wrócił z wielomiesięcznej wyprawy kamperem po Ameryce Południowej. Zapraszamy.

W audycji także:

8:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Jeszcze dziś w opolskich sklepach można przyłączyć się do zbiórki żywności dla potrzebujących. W wielu placówkach czekają kosze na produkty, z których następnie powstaną wielkanocne paczki. Jak przekonuje Prezes i Dyrektor Banku Żywności w Opolu Edward Ambicki, przyda się każda pomoc. Jak i gdzie pomóc? - O tym w porannej rozmowie Radia Opole.
9:10 Obieżyświat – Barbara Tyslik
  • Turystom preferującym aktywny wypoczynek polecamy Skanię, jeden z najciekawszych i chyba najładniejszych regionów Szwecji. W ubiegłym roku na wyprawę rowerową przez Skanię- najbardziej wysuniętym na południe regionie, wybrali się członkowie Koła Jarzębina z Oddziału PTTK Ziemi Brzeskiej. W magazynie Obieżyświat relacja prezesa koła, Marka Ściślaka. Po emisji magazynu, uzupełnieniem tej relacji będą zdjęcia, które – wraz z dźwiękowym zapisem audycji – zamieszone będą na stronie internetowej Radia Opole w zakładce Obieżyświat.

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »