Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 9 lutego 2023 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Zmienność nastrojów i agresja w muzyce Siergieja Prokofiewa. Jedno z pierwszych dzieł kompozytora II koncert skrzypcowy symbolizuje w historii muzyki przemożną tęsknotę za ojczyzną. Jako terapia agresji znakomicie nadaje się obraz symfoniczny "Aleksander newski". Natomiast Suita scytyjska potrafi uśmierzyć miotającą nami wściekłość.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza - w zastępstwie Małgorzaty Ślusarczyk - zaprasza Marzena Mielcarek. Z autorką można kontaktować się mailowo:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Kto rano wstaje? Ci, którzy psa muszą wyprowadzić. A czy psy lubią mikrofony? O tym usłyszycie w porannym programie Radia Opole.
Będziemy też kolejna szansa na zdobycie rodzinnego pakietu na wyprawę na narty do Zieleniec Sport Arena. Będą też łyżwy - o tym jak zrobić sobie lodowisko opowie nam jeden z opolskich strażaków.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Który wariant przebiegu planowanej obwodnicy Lędzin jest najlepszy? Co mieszkańcy sądzą na temat planów GDDKiA budowy tej trasy i jak przebiegało spotkanie? O to między innymi spytam wójta gminy Chrząstowice. W środowe popołudnie odbyło się spotkanie przedstawicieli opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z mieszkańcami Lędzin i okolicznych miejscowości. Przedstawiono na nim plany budowy obwodnicy tej podopolskiej miejscowości. Gościem Porannej Rozmowy Radia Opole będzie wójt Florian Ciecior.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Magda Szybińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
magdalena.szybinska@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »