Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 4 lutego 2023 roku

0:00 PASMO POWTÓRKOWE
WTOREK – SOBOTA
01:20 Poranna rozmowa Radia Opole
02:00 Wieczorne pasmo edukacyjne
03:00 Popołudniówka Radia Opole

SOBOTA/NIEDZIELA
24:20 Poranna rozmowa Radia Opole
01:10 Agroradio
02:00 Ze zdrowiem ci do twarzy w Radiu Opole
04:00 Since bez fikcji - magazyn naukowy Radia Opole

NIEDZIELA/PONIEDZIAŁEK
24:20 Poranna rozmowa Radia Opole
01:00 Wszystko o literaturze
03:00 Śladami kresowej Atlantydy
04:00 Forum wiary
05:00 Niedzielna Loża Radiowa

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
7:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE
O wymiance odzieży w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu porozmawiamy z Martą Miś. To wydarzenie towarzyszy ekspozycji "Wystawka" i jest organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem KrakOFFska36. Będziemy także zdobywać Koronę Ziemi. Ponadto przeprowadzimy kilka ciekawych eksperymentów chemicznych i sprawdzimy, jak uczyć tego przedmiotu bez nudy. Zapraszamy!

W sobotniej audycji także:

8:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Z raportu "Barometr ManpowerGroup Perspektywy Zatrudnienia dla I kwartału 2023 roku" wynika, że szykują się zwolnienia w firmach. Prognoza zatrudnienia na I kwartał 2023 roku dla Polski jest jedną z najniższych w całym regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). To sytuacja w kraju, a czy przekłada się na rynek pracy na Opolszczyźnie? Czy w województwie opolskim także będą masowe zwolnienia, czy spada liczba ofert pracy, czy są jeszcze branże, w których pracowników brakuje? Na te pytania odpowie w Porannej Rozmowie Radia Opole Maciej Kalski, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.
9:10 Obieżyświat – Barbara Tyslik
  • W czwartek, 9 lutego, do Brzegu przyjadą przewodnicy Polskiego Towarzystwa Turystyczno–Krajoznawczego, którzy przed rozpoczynającym się 10 lutego XII Ogólnopolskim Forum Przewodników Turystycznych w Legnicy i Lubinie, poznają szlaki kulturowe Ziemi Brzeskiej. Inicjatorem tzw. brzeskiego „przed forum” jest dr Tadeusz Jurek, prezes Koła Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek w Brzegu, który w magazynie Obieżyświat opowie m.in. o atrakcjach turystycznych Ziemi Brzeskiej, a także o roli i znaczeniu turystycznych edukatorów. Po emisji audycji, jej dźwiękowy zapis zostanie udostępniony na stronie internetowej Radia Opole, w zakładce Obieżyświat.
Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
10:42 Kwabs - Walk
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »