Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 lutego 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
Francis Tuan mówi o swojej muzyce, że jest jak pierogi z farszem do sajgonek. Swój nadchodzący album zatytułował w kontrze do popularnego postrzegania mężczyzny „Samiec Omega”. W programie połączymy się z wokalistą i postaramy się rozszyfrować ukryte zdania w ostatnim singlu „Pan Zupka”.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Szwedzi mogą je pić dopiero od 16. roku życia, a Duńczycy znajdą je tylko w aptekach. Czy napoje energetyczne powinny być tylko dla dorosłych? Nad takimi regulacjami zastanawiają się nasi rządzący. W piątkowy poranek sprawdzimy, co sądzą o tym opolanie.

Będziemy też się chwalić naszym żołnierza z Nysy, który właśnie został dowódcą Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Gościem porannej rozmowy będzie przewodniczący TSKN Rafał Bartek. Zapytamy m.in. o to, jak Mniejszość ocenia rozmowy z ministrem edukacji, zbojkotowanie spotkania u prezydenta oraz petycję Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin o odwołanie Bartka z funkcji przewodniczącego Sejmiku Województwa Opolskiego.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »