Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 stycznia 2023 roku

23:00 GORĄCZKA PIĄTKOWEJ NOCY

W audycji "Gorączka piątkowej nocy" usłyszmy sporo nowości singlowych z disco- popowego nurtu doprawionych funkowo- soulowymi smaczkami. Dowiemy się również o planowanych w najbliższym czasie koncertach oraz opowiemy o artystach, którzy wraz z nowym rokiem zapowiadają nowe otwarcie swojej kariery scenicznej.

Do słuchania od 23:00 do 01:00 zaprasza Agnieszka Kurenda-Szmit. Do autorki można napisać tu:
agnieszka.kurenda-szmit@ radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 CAŁY NASZ SPORT

W pierwszej części programu przeniesiemy się do Kędzierzyna-Koźla, gdzie w hitowym spotkaniu 22. kolejki Polskiej Ligi Siatkówki Grupa Azoty ZAKSA podejmować będzie lidera tabeli Asseco Resovię Rzeszów. Mistrz Polski w ostatnim mimo, ze przegranym pucharowym meczu z Itasem Trentino pokazał, że jest w niezłej dyspozycji i z pewnością będzie chciał przed własną publicznością wygrać to prestiżowe spotkanie.

W programie porozmawiamy również o wczorajszym ligowym spotkaniu PSG Stali Nysa w Olsztynie oraz niedawnej zwycięskiej konfrontacji siatkarek Uni Opole z Radomką Radom.

Około godziny 18.00 rozpoczniemy drugą transmisję w naszej audycji. Będzie to mecz 1. ligi koszykarzy: Weegree AZS Politechnika Opolska – Sensation Kotwica Kołobrzeg. W hali przy Prószkowskiej w Opolu zagrają sąsiedzi z tabeli. Gospodarze są na siódmym, a rywal na szóstym miejscu.

Sporo miejsca poświęcimy również futbolowi. Wczoraj (27.01) na boiska wrócili piłkarze ekstraklasy. Na dziś i jutro zaplanowano kolejne spotkania. Przypomnijmy, że na półmetku rozgrywek prowadzi raków Częstochowa.

W sekwencji piłkarskiej sprawdzimy ponadto, jak w ostatnim sparingu przeciwko Skrze Częstochowa spisali się piłkarze Odry Opole.

Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza zespół w składzie: Grzegorz Frankowski, Kacper Śnigórski i Jakub Biel. Z autorami można kontaktować się mailowo:
sport@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »