Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 stycznia 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W audycji wokalistka i kompozytorka Alicja Janosz opowie o swoim najnowszym singlu „Maleńka”. Artystka podkreśla, że to piosenka napisana z drogi do siebie sprzed lat w formie listu do wewnętrznego dziecka, utkanego ze słów i dźwięków.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 MAGAZYN REPORTERÓW RTT. Popołudniówka Radia Opole
To już pewne - w tym roku matury mają być łatwiejsze. W ten sposób resort edukacji chce zrekompensować młodzieży utrudnioną naukę w czasie pandemii. W magazynie reporterów sprawdzimy, jak ten pomysł oceniają nauczyciele i uczniowie, a także czy uczelnie dostrzegają w nim szansę, czy może zagrożenia.

Sprawdzimy też, jakie są obecnie szanse na powstanie w Opolu szkoły dla dzieci z autyzmem. Odwiedzimy też Komendę Miejską Policji, która dziś przekonuje młode pokolenie, że warto w przyszłości wstąpić w szeregi tej formacji.

Do słuchania od 15:00 do 16:00 zaprasza Daniel Klimczak z zespołem reporterów Radia Opole. Z autorem można się kontaktować pisząc tu:
daniel.klimczak@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »