Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 27 stycznia 2023 roku

23:00 WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY...
W audycji wokalistka i kompozytorka Alicja Janosz opowie o swoim najnowszym singlu „Maleńka”. Artystka podkreśla, że to piosenka napisana z drogi do siebie sprzed lat w formie listu do wewnętrznego dziecka, utkanego ze słów i dźwięków.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Żaneta Plotnik-Krumpietz. Do autorki można napisać tu: zaneta.plotnik@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE

Na dwa tygodnie przed feriami planujemy to, co będziemy robić z dziećmi przez dwa tygodnie zimowej przerwy. Od rana też przyglądamy się opolskim drogom. Słuchacze Radia Opole donoszą, że trasa Wrzoski - centrum Opola wygląda jak szwajcarski ser. Będziemy też się szykować na kolejną studniówkę opolskich maturzystów.


W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza

  • W Porannej Rozmowie Radia Opole gościem będzie wiceprezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Mariusz Jedynak. Porozmawiamy o cyfryzacji ZUSu i e-usługach oferowanych klientom największego ubezpieczyciela w Polsce. Jednocześnie ZUS w Opolu otwiera dzisiaj (27.01) nową salę obsługi klienta. Czy ZUS stawia w takim razie na e-usługi czy na "kontakt z żywym człowiekiem"? Odpowiedź na to pytanie po godz. 8:15.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Magda Szybińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
magdalena.szybinska@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »