Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 6 grudnia 2022 roku

23:00 JAZZOFONIA
Sara Gazarek to amerykańska wokalistka jazzowa z Seattle. Artystka, która ponad piękno ceni ekspresję, komunikację, wolność, bezpieczeństwo i spójność.

Anna Kaluza i Jan Roder spotkali się po raz pierwszy w 2004 roku, kiedy zaczęli grać razem w różnych składach. W 2020 roku zagrali swój pierwszy koncert w duecie na łodzi w Berlinie (Hosek Contemporary) i postanowili kontynuować współpracę jako duet. W tym samym roku udali się do studia Christiana Betza we Friedrichshain, aby nagrać muzykę.

Saksofonista o ekspresyjnym brzmieniu zakorzenionym w tradycji jazzowej, właściciel wytwórni niestrudzenie dokumentujący niedocenionych bohaterów jazzu, jeden z najważniejszych impresariów jazzowych w Kanadzie, najciężej pracujący człowiek w biznesie jazzowym – Cory Weeds.


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 CO TAM PANIE W POLITYCE?
Co tam Panie w polityce? Dzisiaj Aneta Skomorowska-Kobza pyta Piotra Goćka. Pyta o opinię w sprawie skuteczności dronów używanych przez ukraińskie wojsko, postawę Niemiec i Francji wobec Rosji i Ukrainy, polską opozycję i Polaków na mundialu.


Przejdź na podstronę audycji i posłuchaj!

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zapraszają Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Piotr Gociek, Aneta Skomorowska-Kobza
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »