Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 9 grudnia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Buffalo Springfield - Again

Trzecia płyta jednej z czołowych grup amerykańskich, która pod koniec lat 60-tych pioniersko i fantastycznie połączyła folk z rockiem i psychodelią. Pozostaje żałować, że nie nagrali kolejnej.

Child - Child

Płyta wydana w 1969 roku z jednej strony wpisuje się w obowiązujące wówczas "hippisowskie" granie, jednak sporo tu gitarowego odlotu i brudu, który sprawia, że mogą być zaliczani do współtwórców hard rocka.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Zbliża się weekend cudów! To oznacza, że do tysięcy potrzebujących rodzin trafią Szlachetne Paczki.

W piątkowy poranek sprawdzimy, jakie były tegoroczne potrzeby. Ponadto ocenimy jakie szanse na zwycięstwo Eurowizji Junior ma nasza reprezentantka - Laura Bączkiewicz. Będzie też zaproszenie na Rodzinne Kibicowanie Fair Play i na zakupy do Czech. Do usłyszenia!

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Gościem będzie poseł PO Ryszard Wilczyński, którego spytamy o to, czy spodziewa się konsekwencji za to, że nie wziął udziału w ważnym sejmowym głosowaniu i o Rozwój Wsi Opolskiej Program Odnowy Wsi - program, nad którym pracował będąc jeszcze wojewodą opolskim.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Daniel Klimczak. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »