Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 8 grudnia 2022 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Wsłuchamy się w muzykę barokowych mistrzów, a dokładniej w charakterystyczne dla tej epoki koncerty instrumentalne kojarzone przede wszystkim za sprawą Arcangela Corellego. Sięgniemy jednak po przykłady mniej oczywiste, ale równie piękne, pochodzące z twórczości rodaków wspomnianego kompozytora.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Więcej informacji na podstronie Klasyka w Radiu Opole.

Audycja ma też swój profil na Facebooku zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
W czwartkowy poranek sprawdzimy, co słychać w świecie zwierząt. W Kluczborku pojawił się właśnie nowy pies tropiący, a w Reńskiej Wsi bobry wykopały dołek pod…rowerzystami. Samochodem zaś będziecie mogli podjechać do Czech na darmowe zakupy, oczywiście jeśli weźmiecie udział w naszej zabawie.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Kolejny krok w stronę budowy obwodnicy Zawady koło Opola. Miasto zgodziło się na włączenie trasy w dwóch miejscach do obwodnicy Opola. Co to oznacza? Czy jest już ostateczna decyzja, co do przebiegu nowej drogi? O to w Porannej Rozmowie Radia Opole spytamy dyrektora opolskiego oddziału GDDKiA Rafała Pydycha. Porozmawiamy także o postępach na budowie obwodnicy Praszki i udostępnieniu mieszkańcom gotowego już wiaduktu w ciągu drogi gminnej pomiędzy Praszką i Rosochami. Spytam także, czy drogowcy są gotowi na nadchodzący atak zimy i zapowiadane intensywne opady śniegu.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »