Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 7 grudnia 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Roman Frankl - Mężczyzna na niepogodę

Doskonały aktor, który na przełomie lat 70-tych i 80-tych zasłynął tytułowym przebojem, na wiele lat opuścił Polskę, pozostawiając jednak świetną płytę, także z własnymi kompozycjami.

Hot News - Softly

Tylko jeden album pozostawiła po sobie ta grupa, ale można śmiało powiedzieć, że zaproponowana przez nią fuzja jazzu, popu i rocka nie zestarzała się przez kolejne dekady, do tego zaskakuje klimatem i melodiami.

Gabor Szabo - Mizrab

Najsłynniejszy węgierski gitarzysta jazzowy na "amerykańskiej" płycie z początku lat 70-tych pokazał właściwie wszystkie swoje umiejętności łącząc, w obrębie muzyki fusion także orkiestrową klasykę i pop.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Inni muszą poczekać do stycznia, a mieszkańcy Strzelec Opolskich już za kilka dni będą mieli u siebie wielkie kino! W środowy poranek wyjaśnimy dlaczego są tak wyróżnieni. Opowiemy też o podróżniku, który za cel wziął sobie odwiedzenie wszystkich wiosek Opolszczyzny.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • W Porannej Rozmowie Radia Opole wracamy do tematu prezesa spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Gościem będzie prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski. Dlaczego nie ustają działania rady nadzorczej w celu odwołania lub zawieszenia Ireneusza Jakiego ze stanowiska prezesa zarządu? Czy to prawda, że Agnieszka M. była wiceprezes spółki wróciła do firmy i pracuje na innym stanowisku? Między innymi na te pytania odpowie prezydent stolicy regionu Arkadiusz Wiśniewski.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »