Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 6 grudnia 2022 roku

23:00 JAZZOFONIA
Sara Gazarek to amerykańska wokalistka jazzowa z Seattle. Artystka, która ponad piękno ceni ekspresję, komunikację, wolność, bezpieczeństwo i spójność.

Anna Kaluza i Jan Roder spotkali się po raz pierwszy w 2004 roku, kiedy zaczęli grać razem w różnych składach. W 2020 roku zagrali swój pierwszy koncert w duecie na łodzi w Berlinie (Hosek Contemporary) i postanowili kontynuować współpracę jako duet. W tym samym roku udali się do studia Christiana Betza we Friedrichshain, aby nagrać muzykę.

Saksofonista o ekspresyjnym brzmieniu zakorzenionym w tradycji jazzowej, właściciel wytwórni niestrudzenie dokumentujący niedocenionych bohaterów jazzu, jeden z najważniejszych impresariów jazzowych w Kanadzie, najciężej pracujący człowiek w biznesie jazzowym – Cory Weeds.


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE

6 grudnia o poranku będą działy się cuda-niespodzianki! Na pewno odwiedzi nas wesoły staruszek i zostawi dla Was „wypasione” prezenty. Przy okazji podpowiemy, do której opolskiej gminy warto się wprowadzić, aby żyło się jak najlepiej. Do usłyszenia!

W audycji także:

08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Ireneusz Jaki wraca do pracy? Sąd gospodarczy w ubiegłym tygodni zabezpieczył powództwa ws. uchwał Rady Nadzorczej odwołujących Jakiego ze stanowiska prezesa spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu oraz powołującej na to stanowisko Pawła Kaweckiego. Oznacza to, że wstrzymana jest skuteczność tych uchwał, więc Ireneusz Jaki jest prezesem WiK. Będzie on gościem wtorkowej Porannej Rozmowy Radia Opole.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »