Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 3 grudnia 2022 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Aly Keïta gra na balafonie, dorastał w rodzinie Griotów. Grioci to profesjonalni muzycy i śpiewacy, w których tradycyjne umiejętności gry na instrumentach, takich jak djembe, kora i balafon są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Boubacar Traoré to malijski piosenkarz, autor tekstów i gitarzysta.

Rokia Traoré
- malijska autorka tekstów, gitarzystka, wokalistka.
Śpiewa w swoim rodzimym języku bambara. Studiowała w Brukseli. Jej ojciec był dyplomatą, dzięki któremu miała okazję poznać kulturę takich krajów jak: Algieria, Arabia Saudyjska, Francja i Belgia.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarkowie. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 CAŁY NASZ SPORT
W sobotnim programie zajrzymy oczywiście na boiska w Katarze. Przed nami dwa mecze 1/8 finału. Stany Zjednoczone zagrają z Holandią, a Argentyna zmierzy się z Australią. Oczywiście sprawdzimy co słychać w Polskim obozie przed meczem z Francją.

Sporo się dzieje również w futsalu. OZPN otwiera specjalną komórkę, która będzie zajmowała się tą dyscyplina, a do tego dzisiaj swój mecz rozegra Dreman Futsal Opole Komprachcice w futsalowej elicie. Rywalem Red Dragons Pniewy, a relacja na naszej antenie.

Do słuchania od 15:05 do 19:00 zaprasza Kacper Śnigórski.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »