Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 listopada 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Ralph Towner – amerykański multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i bandleader. Gra na gitarze dwunastostrunowej, gitarze akustycznej, fortepianie, syntezatorze, instrumentach perkusyjnych i trąbce.

Harry Connick Jr. – amerykański pianista jazzowy, kompozytor, autor tekstów piosenek, piosenkarz i aktor.

Bill Charlap – amerykański pianista i kompozytor jazzowy. Jest synem Moose Charlapa, kompozytora z Broadwayu i piosenkarki Sandy Stewart. Studiował w New York High School Of The Performing Arts.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
16:00 OTWARTY MIKROFON RADIA OPOLE
W poniedziałkowym programie "Otwarty Mikrofon" połączymy się m.in. z europosłanką Beatą Kempą (Solidarna Polska), by porozmawiać m.in. o tym, jak komentuje się w Brukseli zmianę frontu Węgier, które zapowiedziały, że zmodyfikują swoje prawo, by spełnić oczekiwania KE, po zapowiedzi wstrzymania wypłaty 7,5 mld unijnych funduszy.

Drugim gościem będzie senator Danuta Jazłowiecka (PO), którą zapytamy o stan negocjacji w obrębie opozycji, w sprawie wspólnych list wyborczych oraz o kwestie związane z "zieloną rewolucją" w Polsce i w UE.

Do słuchania od 16:05 do 17:00 zaprasza Ireneusz Prochera. Z autorem można kontaktować się mailowo: ireneusz.prochera@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »