Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 listopada 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Ralph Towner – amerykański multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i bandleader. Gra na gitarze dwunastostrunowej, gitarze akustycznej, fortepianie, syntezatorze, instrumentach perkusyjnych i trąbce.

Harry Connick Jr. – amerykański pianista jazzowy, kompozytor, autor tekstów piosenek, piosenkarz i aktor.

Bill Charlap – amerykański pianista i kompozytor jazzowy. Jest synem Moose Charlapa, kompozytora z Broadwayu i piosenkarki Sandy Stewart. Studiował w New York High School Of The Performing Arts.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
9:00 DOBRY MOMENT
Poniedziałki bywają dla wielu trudne. Po weekendzie czas w pracy bardzo się dłuży i człowiek tylko patrzy na zegar, z tam jak na złość żadna kukułka nie zakuka i nie chce obwieścić za szybko, że już czas do domu. W Dobrym Momencie za to ZAKUKA... Żaneta Plotnik stoi za muzycznym projektem pod takim tytułem. W poniedziałek będziemy mieć zaproszenie na specjalne warsztaty wokalno-kreatywne do Studia M. im. SBB w Radiu Opole. Przed południem też m.in. jak Opole szykuje się do świątecznego jarmarku, o kroczącym oświetleniu w Głuchołazach i o zmianach w kursowaniu niektórych autobusów MZK w Opolu.

W audycji również:
11:45 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

Do słuchania od 9:05 do 12:00 zaprasza Magda Szybińska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:magdalena.szybinska@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 – pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »