Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 listopada 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Ralph Towner – amerykański multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i bandleader. Gra na gitarze dwunastostrunowej, gitarze akustycznej, fortepianie, syntezatorze, instrumentach perkusyjnych i trąbce.

Harry Connick Jr. – amerykański pianista jazzowy, kompozytor, autor tekstów piosenek, piosenkarz i aktor.

Bill Charlap – amerykański pianista i kompozytor jazzowy. Jest synem Moose Charlapa, kompozytora z Broadwayu i piosenkarki Sandy Stewart. Studiował w New York High School Of The Performing Arts.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Po wygranym meczu z Arabią Saudyjską nasze orły szykują się na spotkanie z Argentyną. Jakie mają szansę na wyjście z grupy? To sprawdzimy wspólnie o poranku. A żeby rozpocząć nowy tydzień jeszcze bardziej słodko to powiemy o nowym deserze z regionu - „Słodkich kwiatkach Ani”.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Polska 2050 w województwie opolskim ogłosiła już swoich kandydatów na kandydatów do parlamentu, teraz wybiera władze wojewódzkie. W Porannej Rozmowie Radia Opole, gościem będzie jeden z członków zarządu regionalnego tej partii. Porozmawiamy o działalności Polski 2050 w regionie, przygotowaniach do wyborów i tym, czy wystartują w nich jako sami, czy może jednak w koalicji z innymi ugrupowaniami.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »