Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 5 października 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
La 440 Orquesta
Zespół grający tradycyjną muzykę kubańską, jednak bardzo nowocześnie zrealizowany i świetnie brzmiący, na miarę lat 80-tych, kiedy tworzył, ale i zdecydowanie ponadczasowo.

Olympic - Overhead
Anglojęzyczny album jednej z legend czechosłowackiego rocka jeszcze z lat 60-tych, nagrany w 1977 roku, a wydany rok później jest świetną wizytówką zespołu.

Depeche Mode - Stripped
Wydany w Polsce na licencji maksi singiel z remiksami, a więc ukazujący zespół w bardziej klubowej, tanecznej odsłonie, chociaż był on wówczas na etapie nieco bardziej mrocznych brzmień idealnie oddaje wielowarstwowy potencjał jego muzyki.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
"Jak lepiej przygotować się na 2023 rok?" - to myśl przewodnia uczestników konferencji "Kompas gospodarczy w sercu Opolszczyzny", którą zorganizowano na zamku w Mosznej. Było to spotkanie przedsiębiorców, samorządowców oraz instytucji otoczenia biznesu.

Wszyscy planują oszczędności. W kontekście finansowym sprawdzimy, co czeka nas już 1 listopada, gdy udamy się na groby naszych bliskich.

Po blisko 3-tygodniowej przerwie archeolodzy ponownie wrócili do odkrywania tajemnic opolskiej katedry.

Dzwońcie 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Wiesław Kolbusz. Z autorem można kontaktować się mailowo: wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »