Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 4 października 2022 roku

23:00 JAZZOFONIA
Zmarł Pharoah Sanders, legendarny jazzman, saksofonista. W latach 60. był członkiem zespołu Johna Coltrane'a. Przez lata pozostawał aktywny muzycznie. W 2021 roku ukazał się jego ostatni album "Promises", nagrany z brytyjskim producentem Samem Shepherdem, znanym jako Floating Points, i Londyńską Orkiestrą Symfoniczną, zdobywając szerokie uznanie wśród krytyków.

Do słuchania w każdy poniedziałek od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Kędzierzynianie są nie tylko zdolnymi siatkarzami. Jakub Lewczak jest jednym z najlepszych młodzieżowych deskorolkarzy w Polsce i wiecemistrzem... Czech. Opowiemy również o pewnej Pani, której bardzo spieszyło się na autostradzie A4, dlatego przez 20 kilometrów jechała pod prąd.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera
  • Gościem Porannej rozmowy będzie dr hab. inż Rafał Matwiejczuk, prof. UO, z którym porozmawiamy o tym, jaki będzie rozpoczynający się właśnie na opolskiej uczelni nowy rok akademicki. Czy zdominują go problemy finansowe, związane ze wzrostem cen energii i wysoką inflacją? Czy to wpłynie na sytuację pracowników i studentów? Zapytamy również o tegoroczna rekrutację oraz udział studentów z zagranicy.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zapraszają Iwona Tokarska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »