Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 2 października 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Klasyczne spotkanie z progresywnym rockiem, jednak z nieco przewrotnym kontekstem. Głównie kojarzymy bowiem mistrzów tego nurtu z rozbudowanymi suitami, które owszem, usłyszymy, ale w połączeniu z krótkim, często zupełnie odmiennymi piosenkami, jakie grupy te równocześnie nagrywały, żartobliwie, dla chwili oddechu lub złapania dystansu? Niezależnie od odpowiedzi, wyszły im utwory naprawdę wyjątkowo urokliwe.

Od 22:05 do 01:00 w nocy do słuchania zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
7:00 MAMY WEEKEND
W niedzielny poranek sprawdzimy, czy koła gospodyń wiejskich mają przed sobą przyszłość. Wspólnie z leśnikami zastanowimy się też, dlaczego warto sadzić drzewa.

W niedzielnej audycji także:
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Katedry Opolskiej
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Gościem niedzielnego poranka będzie Joanna Harus, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu. Porozmawiamy o opolskich "Perłach" czyli opolskich smakach i potrawach, które zostały uhonorowane na targach w Poznaniu. Jakie to potrawy i dlaczego tak zachwyciły jurorów?
08:40 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
09:15 Słuchajcie dzieci – Justyna Marcińska
  • Lubią bawić się klockami, samochodami, a w przyszłości chcą zostać strażakami, lub "lekarzami od kotów"... Zapytałam też dziewczyny za co lubią chłopców i czym się od nich różnią.
09:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek
10:50 Felieton Piotra Semki w Radiu Opole – Piotr Semka

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można kontaktować się mailowo: daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »