Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 30 września 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Trzypłytowe, chociaż podzielone na dwa woluminy, dzieło Franka Zappy "Joe's Garage" to, jak wiadomo koncepcyjny album, zawierający konkretną historię. Przyjrzymy mu się jednak także od strony kompozytorskiej, jako zbiorowi piosenek i utworów, w których Zappa skumulował dosyć częste u niego, bardzo różne stylistyki, a zarazem stworzył album bardzo spójny.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Mówi się, że dzień kobiet przypada 8 marca, za to mężczyźni mają swoje święto przez cały rok. Ostatniego dnia września świętują za to wszystkie chłopaki. Gdzie jest granica między chłopakiem mężczyzną i czy słusznie bywamy nazywani "brzydką płcią"? Między innymi nad tym zastanowimy się w piątkowy poranek.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Gościem Radia Opole o poranku będzie Aleksandra Czerkawska z RLGD "Opolszczyzna", z którą zaprosimy ma wojewódzkie święto karpia. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Daniel Klimczak. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »