Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 września 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
No To Co - So What

Anglojęzyczny album zespołu, który był wizytówką naszej estrady, zwłaszcza ze względu na obfite wykorzystywanie melodii ludowych. Jednak na prezentowanej płycie udowodnił, że było to bardzo twórcze i oryginalne, a przede wszystkim, na światowym poziomie granie.

Neil Young - Zuma

Powrót, po krótkiej przerwie do bardziej rockowego grania i widać wyraźnie (a raczej słychać), ze chwila oddechu i dystansu wyszła artyście na dobre i stworzył jeden z ciekawszych albumów w karierze.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Zamiast przetargu usługa w trybie in-house. W Nysie idzie nowe. Wywozem odpadów ma zająć się nowa spółka - dodajmy - miejska. Co to da samorządowi, a przede wszystkim mieszkańcom - o tym będzie w magazynie. Będzie też o jesiennym wysypie nie grzybów, a chorych. Sprawdzimy statystyki covidowe i pytać będziemy o szczepienia. - Od 3 października szczepienie przypominające przeciw COVID-19 dla dzieci w wieku 5-11 lat - poinformował dziś (28.09) minister zdrowia. W ramach szukania polskiej złotej jesieni, która ponoć ma dać znać o sobie w najbliższy weekend, wybierzemy się na wieżę w nowej odsłonie. Wieżę głubczyckiego ratusza, która przeszła "proturystyczną" metamorfozę.

Piszcie do nas – info@radio.opole.pl
Dzwońcie 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 zaprasza Agnieszka Stefaniak. Z autorką można kontaktować się mailowo:
agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »