Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 28 września 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
No To Co - So What

Anglojęzyczny album zespołu, który był wizytówką naszej estrady, zwłaszcza ze względu na obfite wykorzystywanie melodii ludowych. Jednak na prezentowanej płycie udowodnił, że było to bardzo twórcze i oryginalne, a przede wszystkim, na światowym poziomie granie.

Neil Young - Zuma

Powrót, po krótkiej przerwie do bardziej rockowego grania i widać wyraźnie (a raczej słychać), ze chwila oddechu i dystansu wyszła artyście na dobre i stworzył jeden z ciekawszych albumów w karierze.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Pamiętajcie, że w środę do roboty lecimy samolotem, wyskakujemy i na spadochronie lądujemy na dachu, a później przez okno wskakujemy na fotel przy naszym biurku. Oczywiście w dobrze skrojonych ubraniach i okularach przeciwsłonecznych. Zgaduje, że tak wypada świętować Międzynarodowy Dzień Tajniaka. Sprawdzimy również co nowego udało się wykopać w opolskiej katedrze.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Gościem porannej rozmowy Radia Opole będzie Anna Zalewska, europoseł PiS. Będziemy rozmawiać o uruchomieniu gazociągu Baltic Pipe, który został dofinansowany przez Unię Europejską; zapytamy także jakie rozwiązania ma lub chce wypracować w związku z kryzysem energetycznym. Ponadto europosłanka skomentuje nastroje panujące we Wspólnocie po wygranej prawicowej koalicji we Włoszech. Czy wieje wiatr zmian? Nasz gość skomentuje także nieoficjalne informacje o możliwych zmianach w polskim rządzie...
Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Kacper Śnigórski. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »