Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 26 września 2022 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Roscoe Mitchell (amerykański saksofonista i kompozytor) z Ostravska Banda. Aki Takase & Louis Sclavis - oboje należą do grona uprawiającego free jazz w najbardziej poetycko natchnionej postaci. Mają wycyzelowane brzmienie, którym potrafią oczarować niemal w każdej nucie. Ona - Japonka, wychowanka legendarnego pianisty Yosuke Yamashity, aktualnie zamieszkuje w Niemczech. On - Francuz, wyedukowany w konserwatorium klarnecista, wybrał muzykę improwizowaną.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Good morning, buenos días czy buongiorno. W jakich językach lubią się witać Polacy? To sprawdzimy w Europejski Dzień Języków Obcych. W porannym programie zajrzymy też do opolskich uczelni, gdzie powoli zjeżdżają się studenci z całego świata.

W audycji także:
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Joanna Matlak
  • Gościem poniedziałkowego poranka będzie dr Tomasz Pawłuszko, ekspert ds. bezpieczeństwa międzynarodowego z Uniwersytetu Opolskiego, a porozmawiamy o kontrofensywie Ukrainy i mobilizacji w Rosji.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Kacper Śnigórski. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
kacper.snigorski@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
08:34 Seal - Crazy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »