Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 września 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zdradzimy, co 8-letni Jordan Rudess napisał do Leonard Bernsteina. Opowiemy też o kontrakcie, który będzie musiał podpisać nowy odtwórca roli Jamesa Bonda. Zdementujemy poza tym plotkę, którą o 50 Cencie rozgłaszała właścicielka jednej z klinik medycyny estetycznej.


Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
21:00 CAŁY NASZ SPORT
Rozpoczniemy od dzisiejszej (25.09) rywalizacji na torze przy ul. Wschodniej. Kolejarz Opole w rewanżowym meczu play off rozgrywek 2. Ligi Żużlowej podejmował PSŻ Poznań. Sprawdzimy, czy opolanom udało odrobić się stratę 16. punktów z pierwszego spotkania w stolicy Wielkopolski.

W audycji podsumujemy także ostatnie ligowe spotkania opolskich drużyn piłkarskich i futsalowych. Sprawdzimy z jakim rezultatem rywalizowała Polonia Nysa, MKS Kluczbork, Stal Brzeg oraz Dreman Opole Komprachcice. W sekwencji piłkarskiej przedstawimy też wyniki z niższych klas rozgrywkowych.

Odwiedzimy też szczypiornistów Gwardii Opole, którzy przygotowują się do kolejnego ligowego spotkania w PGNiG Superlidze przeciwko Ostrovii Ostrów Wielkopolski.

Od 15:05 do 19:00 do słuchania zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »