Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 września 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zdradzimy, co 8-letni Jordan Rudess napisał do Leonard Bernsteina. Opowiemy też o kontrakcie, który będzie musiał podpisać nowy odtwórca roli Jamesa Bonda. Zdementujemy poza tym plotkę, którą o 50 Cencie rozgłaszała właścicielka jednej z klinik medycyny estetycznej.


Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
7:00 MAMY WEEKEND
W niedzielnym wydaniu programu „Mamy weekend” będziemy rozmawiać m.in. o emocjach. A konkretnie nad panowaniem nad spokojem duchowym i otwarciem się na ludzi i świat zewnętrzny.Co jest najważniejsze, aby nasza komunikacja przebiegała w sposób sprawny? Czy należy jasno deklarować, co sprawia nam problemy i co nas boli? Czy pozytywne nastawienie do świata pomaga przezwyciężać problemy, które pojawiają się w życiu codziennym?

Odwiedzi nas psycholog Anna Tarka, która w swojej pracy skupia się na tym, jak porzucić złe emocje, poznać siebie i zmienić relacje z otoczeniem.


W niedzielnej audycji także:
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Katedry Opolskiej
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Jedną z działalności Caritas jest opieka nad osobami starszymi, a według najnowszych danych GUS, odsetek osób powyżej 90. roku życia wzrósł na Opolszczyźnie o 127%! Mieszkańców zbliżających się do setki jest w województwie ponad 6 tys. O ich potrzebach, także w kontekście wyjazdów za granice młodszych pokoleń powie w Porannej Rozmowie Radia Opole gościem będzie ks. Arnold Drechsler, dyrektor Caritas diecezji opolskiej.
08:40 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
09:15 Słuchajcie dzieci – Justyna Marcińska
  • Dziś przywita was Pani Jesień. Zapytam więc uczniów szkoły podstawowej jakie mają plany na długie jesienne wieczory. Wspólnie z najmłodszymi przypomnimy też zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.
09:50 Mądre ryby nie biorą – Kacper Śnigórski
10:15 Zagrabione – Magdalena Ogórek
10:50 Felieton Piotra Semki w Radiu Opole – Piotr Semka

Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Jakub Biel. Z autorem można kontaktować się mailowo: jakub.biel@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Jakub Biel
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »