Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 25 września 2022 roku

22:00 DOBRE GRANIE W RADIU OPOLE
Zdradzimy, co 8-letni Jordan Rudess napisał do Leonard Bernsteina. Opowiemy też o kontrakcie, który będzie musiał podpisać nowy odtwórca roli Jamesa Bonda. Zdementujemy poza tym plotkę, którą o 50 Cencie rozgłaszała właścicielka jednej z klinik medycyny estetycznej.


Do słuchania od 22:05 do 01:00 w nocy zapraszają Tomasz Wojtyłko i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się mailowo:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

kacper.snigorski@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 EFFATHA
Tym razem w magazynie Effatha zaprosimy na relację kard. Konrada Krajewskiego, wysłannika Ojca Świętego na Ukrainę, nawiążemy też do apelu papieża Franciszka o zakończenie konfliktu zbrojnego między Azerbejdżanem a Armenią. Sprawdzimy co działo się w ramach Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę oraz podsumujemy 17. Narodowy Marsz dla Życia. Powiemy również o publikacji na temat życia religijnego w czasie Powstania Warszawskiego, nie zabraknie też zaproszeń – to choćby w kontekście zbliżającego się Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej.

W audycji także:
06:10 Słowo na niedzielę

Do słuchania od 6:05 do 7:00 zaprasza - w zastępstwie Wiktorii Koniecznej - Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo: dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »