Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 września 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
15:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT:
  • Dobiegła końca 5-dniowa europejska akcja ROADPOL SAFETY DAYS (Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego). Policjanci w całej Polsce, także na Opolszczyźnie przyglądali się na drogach, skrzyżowaniach, przejściach, także przy szkołach zachowaniom kierowców, pieszych i rowerzystów. Kontrolowano prędkość, trzeźwość oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. W popołudniowym magazynie podsumowanie policyjnych działań.
  • Warsztaty, konkursy i możliwość posadzenia wirtualnego drzewa, które wczesną jesienią wyrośnie na terenie Opola - takie atrakcje przygotowano dla uczestników dwudniowej akcji organizowanej przez portal dotlenieni.org. Głównym celem wydarzenia jest poprawa jakości środowiska naturalnego i integracja społeczności.
  • To będzie bardzo drogi sezon dla narciarzy. Wszystko przez drastyczne podwyżki nośników energii. Miłośnicy białego szaleństwa obawiają się drogich karnetów, istnieje też obawa, że z powodu wysokich kosztów, niektóre ośrodki narciarskie nie rozpoczną działalności w sezonie 2022/2023.

Piszcie do nas – info@radio.opole.pl
Dzwońcie 800 30 50 50

Do słuchania od 15:05 do 16:00 Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »