Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 23 września 2022 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
6:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE
Kalendarzowa jesień przywita nas całkiem pogodnie, ale niewielu za nią tęskniło. Jak przeżyć tę kapryśną porę roku? Sposobów poszukamy w piątkowy poranek. Sprawdzimy też jakie dzieła będzie można wylicytować podczas niezwykłej aukcji w Opolu na rzecz 52. Batalionu Sił Zbrojnych Ukrainy.

W audycji także:
06:20 Śląsk po powstaniach - cykl Bolesława Bezega
08:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Gościem Porannej Rozmowy Radia Opole będzie Jarosław Gowin, lider Porozumienia, były wicepremier w rządzie Zjednoczonej Prawicy, który teraz podkreśla, że jest w opozycji. Porozmawiamy o tym, z którą partią jest Porozumieniu po drodze, spytam o komentarz do wypowiedzi polityków PO w sprawie tworzenia wspólnego rządu z Porozumieniem, porozmawiamy także o pomysłach Porozumienia na walkę z inflacją.

Do słuchania od 6:05 do 9:00 zaprasza Iwona Tokarska. Z autorką można kontaktować się telefonicznie: 77 423 22 33 lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2022 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2022 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »